اخبار اسفند 1393

همایش پیاده روی خانوادگی در بفروئیه به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه در  اولین جمعه سال ۱۳۹۴ همایش پیاده روی خانوادگی در بفروئیه برگزار گردید. مسیر پیاده روی از میدان دانشجو (میدان آب انبار) آغاز و تا آستان شیخ ابوالقاسم (پیر بفروئیه) ادامه داشت. در پایان این همایش که به همت شهرداری، شورای اسلامی شهر، پایگاه شهید چمران و انجمن اندیشه پویای بفروئیه انجام شده بود جوایزی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا گردید.  
پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۴ هجری شمسی:
سال ۹۴، سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» گرامی باد. رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی: سال ۹۴، سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی»/ آرزوهای بزرگ فراروی ایران با همکاری و اعتماد متقابل دولت و ملت دست یافتنی است رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۴ هجری شمسی، با تبریک سال نو به ملت ایران، سال جدید را سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند.  
همایش پیاده روی خانوادگی در روز جمعه ۹۴/۱/۷ برگزار خواهد شد.
همایش پیاده روی خانوادگی عیدانه بفروئیه این همایش روز جمعه هفتم فروردین ماه ساعت ۸ صبح آغاز می‌شود و شرکت کنندگان مسیر همایش را از میدان دانشجو (میدان آب انبار) آغاز کرده و تا آستان شیخ ابوالقاسم (پیر بفروئیه) این همایش ادامه خواهد داشت. در پایان این همایش که به همت شهرداری، شورای اسلامی شهر، پایگاه شهید چمران و انجمن اندیشه پویای بفروئیه انجام می شود قرعه کشی صورت گرفته و جوایز نقدی اهدا می‌گردد. گفتنی است این همایش برای دومین سال متوالی در ایام نوروز باستانی در شهر بفروئیه برگزار می گردد. بر اساس پیشنهادی که در جلسه ستاد نوروزی شهر بفروئیه مطرح شد، تصمیم گرفته شد هر ساله در اولین جمعه سال جدید این همایش پیاده روی برگزار گردد.
با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان صورت گرفت:
افتتاح بلوار امیرکبیر و میدان محبت بفروئیه آئین افتتاحیه دو پروژه عمرانی شهر بفروئیه پنجشنبه ۲۸ اسفندماه و در آستانه ورود به سال جدید، با حضور فرماندار میبد، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بفروئیه و برخی دیگر از مسئولان میبد برگزار شد. این دو پروژه شامل افتتاح بلوار امیرکبیر و افتتاح میدان محبت بفروئیه بود. فلاح فرماندار میبد در این مراسم ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید نوروز از زحمات و تلاش های شهردار، بخشدار، شورای اسلامی شهر بفروئیه و دیگر مسئولین پیگیر تشکر و قدردانی کرد. وی اظهار کرد: با توجه به محدود بودن اعتبار این پروژه ها، خوشبختانه وحدت، همدلی و همراهی مسئولین و دستگاه ها باعث شد تا بتوانند بر این مشکلات مالی غلبه کنند. مهندس اباذر غفوری شهردار بفروئیه نیز در سخنانی ضمن تبریک پیشاپیش سال نو، از همکاری سازمانها و مسئولین در به اتمام رساندن این پروژه ها تشکر و قدردانی کرد. وی گزارشی از این پروژه ها ارائه داد و تصریح کرد
باحضور اعضای شورای شهر ، شهردار و پرسنل شهرداری بفروئیه برگزار شد:
جلسه هم اندیشی ستاد تسهیلات نوروزی شهر بفروئیه جلسه هم اندیشی ستاد تسهیلات نوروزی شهر بفروئیه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و کارکنان شهرداری بفروئیه در ظهر روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۸ در ساختمان شهرداری بفروئیه برگزار گردید. این جلسه که آخرین جلسه سال ۱۳۹۳ بود به گزارش عملکرد سال ۹۳ پرداخته شد و همچنین رئیس شورا و شهردار بفروئیه از کلیه پرسنل شهرداری به پاس زحمات یک ساله ، تقدیر و تشکر به عمل آوردند.همچنین به بررسی و راهکارهای اجرایی جهت تسهیلات و رفاه حال مردم شریف بفروئیه و همچنین مسافرین نوروزی پرداخته شد که مصوبات گوناگونی را دربرداشت. ضمنا در پایان جلسه مصوب گردید که در روزهای تعطیل ابتدای سال ۱۳۹۴ کلیه اعضای شورا و شهردار به صورت تمام وقت در دسترس باشند. همچنین یک نفر از کارکنان شهرداری به صورت آماده باش در خدمت مردم باشد. مشخصات افراد و همچنین روزهای تعیین شده بدین شرح می باشد: آقای سیدمصطفی موسوی - روز شنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۱/۰۱ - تلفن تماس: ۰۹۱۳۲۵۳۴۸۳۳ آقای شمس الدینی - روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۱/۰۲ - تلفن تماس: ۰۹۱۳۰۹۸۷۷۲۰ آقای امامی - روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۱/۰۳ - تلفن
جلسه ستاد نوروزی شهر بفروئیه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و مسئولین شهر بفروئیه برگزار شد.
جلسه ستاد نوروزی شهر بفروئیه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه جلسه ستاد نوروزی شهر بفروئیه با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و مسئولین شهر بفروئیه در روز پنج شنبه مورخ ۹۳/۱۲/۲۸ در ساختمان شهرداری برگزار گردید.
اطلاعیه مراسم افتتاح بلوار امیرکبیر و میدان محبت بفروئیه مراسم افتتاح بلوار امیر کبیر و میدان محبت بفروئیه با حضور فرماندار محترم و دیگر مسئولین شهرستان میبد ساعت ۱۷ عصر روز پنج شنبه مورخ ۹۳/۱۲/۲۸ در میدان دانشجو بفروئیه برگزار می گردد.
پیام شهردار بفروئیه به مناسبت نوروز 1394 یا مقلب القلوب و الابصار                       یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال                حول حالنا الی احسن الحال   نوروز باستانی ایران اسلامی تجلی‌گر دست آسمان ساییدن و بندگی و نجوا به درگاه پروردگار یکتا است، لحظه مشترک پایان یک سال و آغاز سالی دگر، سالی که با بهترین موفقیت ها برای ملت ایران و مردم شریف بفروئیه بوده است. خداوند متعال را شاکریم که باز هم توفیق حلاوت حلول سالی دیگر را برای ایرانیان ارزانی داشت تا با تدبر و تعلق بر آنچه که گذراندیم، در سایه کرامتش دل به تلاشی افزون برای عزت، سربلندی و کامیابی ببندیم. شهردار بفروئیه اباذر غفوری
شهر بفروئیه در تدارک استقبال از نوروز94 به گزارش روابط عمومي شهرداري بفروئيه ، شهردار بفروئیه با اشاره به فعاليتهاي گسترده شهرداري در ساماندهي و زيباسازي شهر بفروئيه گفت : با برنامه هاي كارشناسي كه در اين شهر در اولويت برنامه هاي شهرداري قرار گرفته است ،شهر بفروئيه از شهرهاي موفق در امور عمراني ، فرهنگي و تاريخي خواهد بود. مهندس اباذرغفوري همچنين ضمن تبريك پيشاپيش عيد سعيد نوروز بر همه شهروندان بفروئيه ، جدول گذاري ، ‌پياده روسازي ،‌زيبا سازي ، تعريض خيابان امام و بلوار امیرکبیر ، احداث و تکمیل میدان محبت ، روشنایی بلوار امیرکبیر ، احداث پارک بانوان ، آسفالت معابر ، تهیه طرح هادی و . . . را ازاهم فعالیت های شهرداري در سال ۱۳۹۳ برشمرد. همچنین کلیه گزارش عملکرد شهرداری بفروئیه در سال ۱۳۹۳ در وبسایت این شهرداری مورد بازدید عموم قرار خواهد گرفت. مهندس غفوري در ادامه با بيان اينكه شهر بفروئيه با ۲۵ هكتار بافت تاريخي آماده پذيرايي از مسافرين نوروزي است تصريح كرد : بافت تاريخي ،‌آب انبار، مسجد جامع ،‌بادگيرهاي خشتي ،‌پيربفروئيه ، جلوه هاي زيباي باغات پسته و خانه هاي قديمي بخشي از ظرفيت هاي گردشگري شهر بفروئيه است
فرمانداري ميبد رتبه اول استان يزد را كسب نمود
در سایه تلاشهاي شبانه روزي : فرمانداري ميبد رتبه اول استان يزد را كسب نمود به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : مدير كل بازرسي استان يزد با اعلام اين خبر طي نامه اي خطاب به فرماندار ميبد نوشت : جناب آقاي فلاح فرماندار محترم شهرستان ميبد با ارج نهادن به خدمات سازنده و تلاشهاي بي  شائبه جنابعالي و همكاران گراميتان در آن فرمانداري به استحضار مي رساند در فرآيند بررسي ارزيابي عملكرد شاخصهاي اختصاصي فرمانداريها در سال ۹۳ ، آن فرمانداري حائز رتبه برتر گرديده كه ضمن تبريك اين موفقيت به جنابعالي و مجموعه پرسنل فرمانداري در آستانه بهار فاطمي سالي سرشار از سلامتي ، سربلندي و موفقيت را برايتان آرزو مندم  . 
بخشداري بفروئيه جزء برترين بخشداريهاي استان شد : به نقل از روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : محمد جواد رامشك مدير كل بازرسي ، مديريت عملكرد و امور حقوقي  استان يزد با اعلام اين خبر طي نامه اي خطاب به فرماندار ميبد نوشت : جناب آقاي فلاح فرماندار محترم شهرستان ميبد با احترام به استحضار مي رساند در فرآيند بررسي ارزيابي عملكرد در سال ۹۳ ، بخشداري بفروئيه از جمله بخشداريهاي برتر استان بوده كه اين موفقيت را به بخشدار  محترم  و مجموعه پرسنل آن بخشداري تبريك عرض نموده و در آستانه بهار فاطمي سالي سرشار از سلامتي ، سربلندي و موفقيت را براي همكاران محترم  آرزو مندم . 
خط کشی بلوار دانشجو و امیرکبیر انجام شد. با توجه به عدم وجود خطوط وسط بلوار و احتمال بروز حوادث، خط کشی این مسیر از ابتدای بلوار دانشجو (میدان محبت) تا میدان گلهادر دو مسیر رفت و برگشت، در دستور کار قرار گرفت.
اجرای فاز اول طرح بلوار کمربندی به بفروئیه آغاز شد.
اجرای فاز اول بلوار کمربندی به بفروئیه  اجرای فاز اول طرح بلوار کمربندی به بفروئیه آغاز شد. این عملیات به طول ۲.۰۰۰ متر می باشد که در فاز اول شن ریزی و تسطیح مسیر صورت می گیرد.      
امام جمعه موقت ميبد در خطبه هاي وحدت بخش نماز جمعه:
ملت بزرگ ايران ، زير بار ذلت در مذاكره با استكبار و گروه ۱+۵ نخواهد رفت امام جمعه موقت ميبد در خطبه هاي وحدت بخش نماز جمعه اين هفته با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري در جمع خبرگان رهبري در خصوص روند مذاكرات هسته كشورمان با گروه ۱+۵ گفت : تيم مذاكره كننده هسته اي كشورمان افراد متدين و اميني هستند كه با رعايت خط قرمزهاي انقلاب اسلامي مذاكرات را به پيش مي برند .
فایل تعرفه عوارض و بهای خدمات شهرداری بفروئیه سال ۱۳۹۴
تعرفه عوارض و بهای خدمات شهرداری بفروئیه  سال 1394 باسلام و احترام؛ تعرفه عوارض و بهای خدمات ، دفترچه ارزش معاملاتی ملاک عمل شهرداری بفروئیه سال ۱۳۹۴ به اطلاع عموم می رساند.  
به مناسبت روز بزرگداشت شهدا گلزار شهدای بفروئیه غبارروبی شد.
غبارروبی گلزارشهدای بفروئیه انجام شد. به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و شالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی ، گلزار شهدای بفروئیه غبارروبی شد. در روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۲۱ به همت شهرداری بفروئیه گلزار شهدای بفروئیه رفت و روب ، شستشو و غبارروبی گردید.
پاره کردن بنرهای شهرداری و شورای اسلامی شهر بفروئیه توسط فردی مغرض در پی نصب بنرهای شهرداری و شورای اسلامی شهربفروئیه نسبت به گزارش عملکرد که به اطلاع مردم شریف بفروئیه و در دید عموم گذاشته شده بود برای بار دوم شاهد تخریب و پاره کردن این بنرها شدیم.    
دو تن از اعضای شورای شهر بفروئیه در گفتگو با خبرنگاران: آلودگی کارخانه شیشه اردکان بارها محصولاتمان را خراب کرده / با همکاری رئیس دادگستری میبد ۷۰۰۰ متر زمین بفروئیه از زمین‌خواران پس گرفته شد.
تخصیص ماشین آلات عمرانی و خدماتی و قیر یارانه ای به شهرداری بفروئیه در راستای اجرای بند «ج» تبصره ۹ قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور و در جهت کمک به توسعه و عمران شهرهای زیر پنجاه هزار نفر جمعیت و پیگیری های شهردار و شورای شهر بفروئیه از سازمان شهرداری های کل کشور ماشین آلات عمرانی و خدماتی و قیر یارانه ای به شهرداری بفروئیه اختصاص یافت. روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بفروئیه
اطلاعیه شهرداری و شورای اسلامی شهر بفروئیه به اصناف و کسبه محترم شهر بفروئیه اطلاعیه شهرداری و شورای اسلامی شهر به اصناف و کسبه محترم شهر بفروئیه: سلام علیکم؛ احتراما مطابق با ماده ۲ و ۱۴ قانون نظام صنفی و بند ۲۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها ، اصناف و کسبه محترم جهت تشکیل پرونده عوارض کسب و پیشه خود به واحد درآمد شهرداری بفروئیه مراجعه نموده تا در سال های آتی از بخشودگی عوارض کسب و پیشه برخوردار گردید.شهرداری با واحدهای فاقد پروانه کسب و اصنافی که بهداشت عمومی و اجتماعی را به خطر می اندازند طبق ضوابط و قوانین برخورد خواهد نمود. روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بفروئیه  

به بالا