شهر بفروئيه در تدارك استقبال از نوروز

شهر بفروئيه در تدارك استقبال از نوروز

با مصوبه دولت و ارتقاء بفروئيه از دهستان به بخش و تاسيس شهرداري در اين شهر، تغيير و تحولات عظيمي در زيباسازي و مسائل عمراني در دستور كار شهرداري اين شهرقرارگرفته است .

شهر بفروئيه در تدارك استقبال از نوروز

به گزارش روابط عمومي شهرداري بفروئيه ، شهردار اين شهر با اشاره به فعاليتهاي گسترده شهرداري در ساماندهي و زيباسازي شهر بفروئيه گفت : با برنامه هاي كارشناسي كه در اين شهر در اولويت برنامه هاي شهرداري قرار گرفته است ،شهر بفروئيه در چشم انداز آينده از شهرهاي موفق در امور عمراني ، فرهنگي و تاريخي خواهد بود.


مهندس اباذرغفوري همچنين ضمن تبريك پيشاپيش عيد سعيد نوروز بر همه شهروندان بفروئيه، جدول گذاري،‌پياده روسازي ،‌زيبا سازي ، تعريض و جداره سازي خيابان امام را از عملكرد شهرداري در 5 ماه گذشته تا به حال برشمرد و افزود: اين فعاليت ها كه تا به حال 50 ميليون تومان هزينه در برداشته است همچنان از ميدان امام رضا به سمت شمال ادامه دارد .


غفوري در ادامه با بيان اينكه شهر بفروئيه با 25 هكتار بافت تاريخي آماده پذيرايي از مسافرين نوروزي است تصريح كرد : بافت تاريخي ،‌آب انبار، مسجد جامع ،‌بادگيرهاي خشتي ،‌پيربفروئيه ، جلوه هاي زيباي باغات پسته و خانه هاي قديمي بخشي از ظرفيت هاي گردشگري شهر بفروئيه است كه همه ساله مورد بازديد جمع كثيري از مسافران نوروزي است .


شهردار بفروئيه خاطرنشان كرد : براي راهنمايي و هدايت مسافرين به سمت ظرفيت هاي گردشگري و اقامت و اسكان آنها شهرداري تمهيدات لازم را انديشيده و با نصب بنر و راهنما در خدمت مسافرين نوروزي در ايام تعطيلات نوروزي مي باشد .


 

کلمات کلیدی

عیدنوروز , غفوری , بفرو

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی بازخوانی کپچا

به بالا