پیام تبریک سرپرست شهرداری بفروئیه بمناسبت روز شوراها

پیام تبریک سرپرست شهرداری بفروئیه بمناسبت روز شوراها

به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، بمناسبت 9اردیبهشت روز شوراها محمود اعلم الهدی سرپرست شهرداری بفروئیه پیام تبریکی صادرنمودند.


متن پیام بدین شرح است


« و امرهم شوری بينهم »


 


 سپاس و ثنای بی حد بر خالقی که به لطف استقرار مستحکم جمهوری اسلامی ايران و در راستای احترام و اکرام به شخصيت و هويت انسان و مردم عزيز ايران نهادی به نام شورای اسلامی در اين کشور شکل گرفت.


 


مشورت يکی از ارکان مهم سلامت تصميم گيری هاست. بنا به فرمايش پيامبر اعظم (ص) « هيچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترين امور هدايت يافتند».


 روز نهم اردیبهشت ماه که در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران به نام «روز شوراها» ثبت شده، یادآور یکی از نقاط عطف تاریخی در نظام اسلامی و مردمی ایران اسلامی با فرمان تاریخی امام (ره) مبنی بر تشکیل شوراهای محلی در شهرها و روستاها و سپردن امورات مردم به خود آنان، سرفصلی جدید در بالابردن سطح مشارکت عمومی در اداره امور جامعه توسط مردم و نمود عینی از مردم سالاری دینی به منصه ظهور گذاشته شد.


اهمیت شوراها و نقش آنها در نظارت امور شهری و روستایی انکار ناپذیر است. یکی از مهم ترین اهداف شوراها پیشبرد سریع برنامه های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، آموزشی و سایر امور رفاهی است که با همکاری مردم و نخبگان امکان پذیر میشود و امید است در سالی که رهبر فرزانه انقلاب آن را سال رونق تولید نام گذاری نمودند، همه اعضای محترم شوراهای اسلامی تمام تلاش خود را در تحقق اهداف شعار امسال قرار دهند تا سرباز مطیع ولایت باشند.


سرپرست شهرداری شهر بفروئیه اذعان داشت: اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن روز شوراها از زحمات و خدمات تمام دست اندرکاران و اعضای محترم شوراهای اسلامی شهر و روستا صمیمانه تشکر نموده و توفیق آنها در راستای انجام رسالت بزرگ شورا و خدمت به مردم بزرگوار و شریف شهربفروئیه از درگاه خداوند قادر متعال خواستارم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی بازخوانی کپچا

به بالا