پیام تبریک سرپرست شهرداری بفروئیه بمناسبت فرارسیدن نیمه شعبان

پیام تبریک سرپرست شهرداری بفروئیه بمناسبت فرارسیدن نیمه شعبان

به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه،محمود اعلم الهدی سرپرست شهرداری بفروئیه طی پیامی فرارسیدن نیمه شعبان راتبریک گفت.


متن پیام بدین شرح است


بسم الله الرحمن الرحیم


فرا رسیدن ولادت سراسر نور یگانه منجی عالم بشریت حضرت قائم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) را صمیمانه خدمت مردم شریف وبزرگواربفروئیه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.


نیمه شعبان عید مبارک و نقطه عطف اعیاد شعبانیه است و پیام آور ظهور حضرت مهر و دوستی است که روزی با طلوع خود گرمابخش جهان خواهد بود و امید مستضعفان جهان است


نيمه شعبان به بركت وجود ستاره اي درخشنده ديگري درآسمان هدايت زمينيان يكي از خجسته ترين و پر بركت ترين اعياد مسلمانان و فرصت معنویِ ارزشمندی برای ارتباط با خالق هستی و نزدیکی هر چه بیشتر به معبود و کسب برکات الهی است. عيدخجسته اي است كه در باور منتظران تداعي مي كند ، شوق ديدار جمال موعود را و صبحي كه امتداد انوار خورشيد عدل و داد به قنوت دستان منتظر، گره می خورد تا بنیان ظلم وجور ازجهان برچیده شود.حضرت مهدی صاحب الزمان (عج)، ماه منیر سپهر ولایت، خورشید مهرافروز آسمان امامت، روشنایی بخش دلهای منتظر و نجات دهنده مظلومان از جور ستمگران، با ظهور خود، سرود فتح و پیروزی را در سراسر گیتی به گوش جهانیان خواهد رساند و آهنگ روح بخش آزادی و وارستگی را در اقصی نقاط جهان به صدا در خواهد آورد. کاخ ظالمان را نابود و حقوق مستضعفان را از گردنکشان روزگار گرفته و دست التیام بخش خود را بر تن رنجور مظلومان خواهد کشید.


اینجانب فرارسیدن این عیدخجسته وبابرکت راخدمت مقام معظم رهبری(مدظله العالی)ومردم شریف شهربفروئیه تبریک عرض نموده ،انشاالله بتوانیم از منتظران واقعی ظهور آن امام همام باشیم.


همچنین عیدی شهرداری وشورای شهربفروئیه ،تخفیف عوارض محلی تاسقف 20درصد می باشد که تاعید سعیدغدیرخم مهلت خواهد داشت که پس از تصویب درشورای شهربفروئیه وتائید کمیته انطباق قابل اجراخواهدبود جزئیات متعاقبا به اطلاع همشهریان خواهدرسید


اللهم عجل لولیک الفرج

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی بازخوانی کپچا

به بالا