دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بفروئیه با رئیس اداره برق میبد

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بفروئیه با رئیس اداره برق میبد

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر بفروئیه ، در ظهر روز شنبه مورخ 1394/06/21 شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بفروئیه با حضور در اداره برق شهرستان میبد با مهندس عدل ثانی رئیس این اداره دیدار و ملاقات نمودند.


در این دیدار ابتدا آقای مهندس عدل ثانی ضمن خوش آمدگویی به شهردار و اعضای شورا از اقدامات شهرداری در شهر بفروئیه  و همچنین از همکاری شهردار با اداره برق شهرستان تقدیر و تشکر نمودند و فعالیت های عمرانی در شهر را مثبت برشمردند.


در ادامه شهردار و اعضای شورا در خصوص جابجایی تیرهای برق در مسیر و تعویض تیرهای فرسوده ، جابجایی ترانس های برق ، اضافه نمودن ترانس فشار قوی در برخی نقاط شهر ، همچنین روشنایی شهر خواسته های خود را مطرح نمودند که مهندس عدل ثانی قول همکاری و مساعدت دادند و مقرر گردید در خصوص تاسیسات روشنایی بفروئیه با همکاری شهرداری و اداره برق این پروژه تکمیل گردد.


در پایان مهندس غفوری شهردار بفروئیه به پاس زحمات و همکاری های اداره برق شهرستان میبد در زمینه پیشبرد فعالیت های عمرانی ، برق رسانی و روشنایی شهر بفروئیه از مهندس عدل ثانی با تقدیم لوح تقدیر تشکر و قدردانی نمود.


 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی بازخوانی کپچا

به بالا