پیام تبریک شهردار بفروئیه به مناسبت روزجهانی کار و کارگر

پیام تبریک شهردار بفروئیه به مناسبت روزجهانی کار و کارگر

بسمه تعالی


هفته و روز کار و کارگر ایامی است برای ارج نهادن و تجلیل از خدمات ارزنده کارگران شریفی که در راستای آبادانی میهن اسلامی و توسعه و پیشرفت کشور عزیز ایران از هیچ تلاشی فروگزاری نمی کنند و خود نشان دهنده اهمیت کار و تلاش سازنده و جایگاه رفیع و تاثیر گذار این قشر خدوم می باشد.


بي ترديد رمز پيشرفت و توسعه پايدار يك كشور و يك تمدن در تجلي استعدادها و سرمايه انساني ساعي و كارآمد، قوت و قدرت جسم، شور و نشاط و اميد، انديشه خلاق و نبوغ سرشار است و كارگر به عنوان نيروي محركه چرخه اقتصاد نقش برجسته و ويژه‌‏اي در اين عرصه دارد.
فرهنگ كار، عالي ترين تصوير سازندگي و تحول است كه حضرت محمد (ص) پيامبر مهر گستر اسلام در روند زندگي انسان ها، بر دستان توانمند كارگر بوسه زده و با اين عمل به احسن وجه، منزلتي شگرف به اين قشر بخشيده است.

 بزرگداشت روز جهاني كار و كارگر به پاس خدمات صادقانه و بي دريغ كارگران شريف، مؤمن و صبور ايران اسلامي، فرصتي بي نظير است تا به تأسي از پيامبر اعظم (ص)، زحمات بي بديل آنان را ارج نهيم.

  اين جانب ضمن تقدير از كارگران متعهد و پرتلاش ایران و شهر بفروئیه ، اين روز خجسته را به يكايك آنان تبريك عرض نموده ، توفيق و سلامتي همه عزيزان را از درگاه خداوند متعال مسالت دارم.


اباذر غفوری

پیام تبریک شهردار بفروئیه به مناسبت روزجهانی کار و کارگر

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی بازخوانی کپچا

به بالا