پیام تبریک سرپرست شهرداری بمناسبت فرارسیدن روز عرفه و عید سعید قربان

پیام تبریک سرپرست شهرداری بمناسبت فرارسیدن روز عرفه و عید سعید قربان

مهندس اعلم الهدی با صدور پیامی فرا رسیدن دو روز بزرگ دینی ، نهم ذی الحجه ، روز پرفضیلت و معنوی عرفه و دهم ذی الحجه روز عید سعید قربان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای شهربفروئیه ، در این پیام آمده است:

دل در جوشش ناب عرفه وضو می گیرد و درصحرای تفتیده عرفات جاری می شود، آنجا که لبها طرنم با طراوت دعا به خود گرفته و چشمهایمان بارش باران توبه را طلب می کنند ، دل بیقرار روح عرفات اباعبدالله الحسین (ع) شده است. پنجره باران خورده چشم ها از ضریح اجابت تصویر می دهد و این صحرای عرفات است که با کلمات روحبخش دعای امام حسین (ع) و اشک عاشقان او بر دامن خود نقش می کند.

روزی که پس از غروب عرفه از راه می رسد ، عید قربان ، عید سرسپردگی و بندگی است و درفضائی که عطراستجابت دعای بندگان برسرسجاده های نیایش مشام جان مسلمانان را می نوازد ، عاشقان کوی دوست را که جز رضای خداوند نمی اندیشند بشارت می دهد که با توسل به مقام ربوبیت حضرت حق و دل کندن از غیر او مسیر سعادت و نیکبختی را برگزیده و مهیای عروج شوند.

اینجانب فرارسیدن این دو روز بزرگ ، روز تجلی کمال دلداگی بندگان مخلص حق تعالی و روز مغفرت و رحمت را به مسلمین جهان ، بویژه مردم ولایتمدار شهربفروئیه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *