مطالب مرتبط

نصب تابلوی میادین سطح شهر

دوشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
نصب تابلوی میادین سطح شهر به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، پیرو بازدید انجام شده توسط شهردار و کارشناس شهرداری از میادین سطح شهر ، پروژه نصب تابلوی میادین سطح شهربا هدف هویت بخشی به میادین وراهنمای مسیر در دستور کار شهرداری قرارگرفت وامروز تابلوی میدان محبت در محل مورد نظر نصب شد.

تسطیح و آسفالت معابرعمومی

دوشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
تسطیح و آسفالت معابرعمومی به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، پیرو بازدید انجام شده توسط شهردار و کارشناس شهرداری وباهدف ساماندهی و بهسازی معابر عمومی و تسهیل در رفت و آمد شهروندان ، قسمتی از کوچه شماره ۳۸ خیابان امام حسن مجتبی (ع)  تسطیح و آسفالت شد

نصب تابلوی میادین سطح شهر

دوشنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
نصب تابلوی میادین سطح شهر به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، پیرو بازدید انجام شده توسط شهردار و کارشناس شهرداری از میادین سطح شهر ، پروژه نصب تابلوی میادین سطح شهربا هدف هویت بخشی به میادین وراهنمای مسیر در دستور کار شهرداری قرارگرفت وامروز تابلوی میدان دانشجو در محل مورد نظر نصب شد.
تسطیح و آسفالت قسمتی از خیابان پیر بفروئیه به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، در ادامه بهسازی معابر ، قسمتی از جاده پیربفروئیه که تعریض شده بود جهت سهولت در عبور و مرور و رفاه حال شهروندان تسطیح و آسفالت شد.
آغاز بهسازی پیاده روی خیابان یزدان پیرو بازدید انجام شده و درادامه روند ساماندهی و بهسازی معابر عمومی ، پروژه پیاده روسازی اطراف خیابان یزدان در دستور کار واحدعمران شهرداری قرار گرفت.

نصب تابلوی میادین سطح شهر

یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
نصب تابلوی میادین سطح شهر به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، پیرو بازدید انجام شده توسط شهردار و کارشناس شهرداری از میادین سطح شهر ، پروژه نصب تابلوی میادین سطح شهربا هدف هویت بخشی به میادین وراهنمای مسیر در دستور کار شهرداری قرارگرفت وامروز تابلوی میدان امام رضا (ع) در محل مورد نظر نصب شد.
دیدار رئیس سازمان آب روستائی با شهردار بفروئیه به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، محمد رضاعسکری مقدم رئیس سازمان آب روستائی امروز با شهردار بفروئیه دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار دو طرف درمورد مرمت حفاری ها ، آب شرب بفروئیه و مسائل پیرامون آن بحث و گفتگو کردند. عسکری مقدم در این دیدار با بیان اینکه ، تکریم ارباب رجوع سرلوحه برنامه کاری مجموعه سازمان آب قرار دارد افزودند: باتوجه به اینکه هزینه مرمت حفاری امتیاز آب که توسط سازمان آب گرفته می شود برعهده پیمانکار مربوطه می باشد و شهرداری در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد و طبق قرارداد ایجادشده با پیمانکار ، مرمت حفاری هائی که توسط سازمان آب ایجاد می شود برعهده پیمانکار مربوطه می باشد. عسکری مقدم در رابطه با آب شرب روستائی و ایجاد ایستگاه برداشت آب که توسط شهردار مطرح شده بود ، خاطرنشان کرد: طبق لیست آزمایشات در طول سال (تابستان- زمستان) آب شرب بفروئیه نسبت به آب شرب میبد و اردکان در درجه بالاتری قراردارد و سختی آب بفروئیه نسبت به دو شهر همجوار در درجه پائین تری قرار دارد ونیازی به ایستگاه برداشت آب وجود ندارد. مهندس فلاح نیز در

نصب تابلوی میادین سطح شهر

شنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۸
نصب تابلوی میادین سطح شهر به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، پیرو بازدید انجام شده توسط شهردار و کارشناس شهرداری از میادین سطح شهر ، پروژه نصب تابلوی میادین سطح شهربا هدف هویت بخشی به میادین وراهنمای مسیر در دستور کار شهرداری قرارگرفت وامروز تابلوی میدان مادر در محل مورد نظر نصب شد.
رنگ آمیزی سنگ جدول کوچه ۲۴ بلوار امیرکبیر
در راستای زیباسازی معابر عمومی شهرو ارتقای نشاط مردمی صورت گرفت. به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، در ادامه روند زیباسازی معابر عمومی شهر، رنگ آمیزی سنگ جدول کوچه ۲۴ بلوار امیرکبیر (جنب پمپ بنزین) به پایان رسید. مهندس فلاح در این رابطه اظهارداشت : تلاش برای زیباسازی شهردر ارتقای سطح نشاط هرجامعه موثر است وبی شک پرداختن به چنین اقداماتی در شهرومعابر موجب پویائی و نشاط درمردم می شود.
ادامه روند آسفالت معابر عمومی سطح شهر به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، طبق بازدید بعمل آمده از معابر خاکی سطح شهر و در راستای بهسازی معابر جهت عبور و مرور شهروندان قسمت ورودی بن بست ۳۶ در خیابان امام (ره) تسطیح و  آسفالت شد.
حضور شهردار طبس و هیئت همراه در شهرداری بفروئیه به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، شهردار طبس وهیئت همراه امروز با مهندس فلاح دیدار وگفتگو کرد مهندس فلاح در این دیدار ضمن خوش آمدگوئی به مهمانان تصریح کردند: اینگونه دیدارها ، پشتوانه محکمی برای مدیرانی است که در پست جدید مشغول بکار شده اند وباعث دلگرمی و تقویت روحیه کاری در انجام امور کارها به نحو احسن می شود. مجید بهارستانی نیز در این دیدارضمن عرض تبریک به شهردار بفروئیه در پست جدید مدیریتی ، تعامل وهمکاری در همه زمینه ها را از برنامه های آینده شهرداری طبس با شهرداری بفروئیه عنوان و از خداوند متعال ، سلامتی ،  پیشرفت و موفقیت روزافزون را برای ایشان خواستار شدند.

ادامه روند آسفالت معابر عمومی

دوشنبه, ۲۰ خرداد ۱۳۹۸
ادامه روند آسفالت معابر عمومی به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، پیرو بازدید شهردار و کارشناس شهرداری از برخی معابر خاکی شهر ، فرعی اول کوچه ۵۴ خیابان امام حسن مجتبی (ع) با هدف ساماندهی وبهسازی معابر و تسهیل در رفت و آمد شهروندان عزیز تسطیح و آسفالت شد. 
پیام شهردار بمناسبت روز جهانی صنایع دستی همزمان با فرارسیدن ۲۰خرداد روز جهانی صنایع دستی ، شهردار بفروئیه ضمن گرامیداشت این روز پیام تبریکی بدین شرح صادر نمود. به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، متن پیام مهندس فلاح بدین شرح است:  صنایع دستی یکی از مهمترین و اصیلترین محمل هائی است که بشر توسط آن مبانی فرهنگی و تمدنی خویش را ثبت ومنتقل می کند صنایع دستی روایتگر صنعت و هنر نیاکان و بیانگر هنر وذوق مردم هر کشوراست ودر دوران کهن بعنوان صنعت تمام عیار عهد خویش حضور داشته است. صنایع دستی سفیران فرهنگی یک قوم و قبیله اند که هیچگاه از گزارش پیام خود دست نمی کشند. اهمیت صنایع دستی به اندازه ای است که دهم ماه جون(jun) به مناسبت تشکیل شورای جهانی صنایع دستی گرامی داشته می شود که در ایران با بیستم خردادماه مصادف است. اینجانب این روز را به تمامی تلاشگران درعرصه تولید صنایع دستی کشور بخصوص هنرمندان شهربفروئیه که در زمینه های (حلاجی – دست بافته های سنتی – هنرصتعت موتابی و........) مشغول فعالیت هستند تبریک وتهنیت عرض می نمایم.
انتخاب مهندس حمیدیان بعنوان مشاور شهردار به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، حکم انتصاب مهندس حمیدیان بعنوان مشاور شهردار در امور مطالبات وپیگیری اعتبارات شهرداری بفروئیه ، امروزتوسط شهردار تقدیم وی شد. مهندس فلاح تصریح کرد : انشاالله بتوانیم با استفاده از تجارب ارزنده مهندس حمیدیان نسبت به پیگیری مطالبات شهرداری بفروئیه گامهای موثرتری برداریم. لازم به ذکر است که مهندس حمیدیان در حال حاضر در فرمانداری میبد مشغول بکار می باشند.
تکمیل پروژه  روشنائی زمین چمن مصنوعی به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، سیستم روشنائی زمین چمن مصنوعی جنب سالن ورزشی هلال احمر با نصب  ۸ پروژکتور در چهار ضلع زمین به پایان رسید. شایان ذکر است که با تکمیل سیستم روشنائی ، از این پس می توان تمامی مسابقات و تمرینات تیمهای مختلف را در شب ، زیر نور و باکیفیفت مطلوب برگزار کرد.

تسطیح و آسفالت معابرعمومی

شنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
تسطیح و آسفالت معابرعمومی به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، پیرو بازدید انجام شده توسط شهردار و کارشناس شهرداری وباهدف ساماندهی و بهسازی معابر عمومی و تسهیل در رفت و آمد شهروندان ، کوچه موسسه خیریه مهرآئین  واقع در خیابان گلزار تسطیح و آسفالت شد
جلسه شهرداران استان ومعارفه شهردارجدید یزد جلسه شهرداران استان با حضور دکترجمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها ، دکتر طالبی استاندارمحترم ،مهندس صادقیان معاون عمرانی استاندار ، شاکری مدیرکل دفتر امور شهری ومهندس عزیزی شهردار یزد برگزار شد . به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، این جلسه که با هدف بررسی مسائل و مشکلات شهرداریهای استان برگزار شد توسط شهرداران ، معاون عمرانی استاندار ومهندس عزیزی شهردار یزد مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت . درحاشیه این جلسه ، شهردار بفروئیه با مهندس عزیزی شهردار یزد دیدار و گفتگو کرد . مهندس فلاح در این دیدار ضمن عرض تبریک به آقای عزیزی در پست جدید مدیریتی ، و آرزوی سلامتی و توفیق برای ایشان ، درباره مسائل مختلف امور شهری با ایشان بحث و گفتگو کرد .
پیام شهردار بفروئیه بمناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، بمناسبت فرارسیدن عید سعید فطر مهندس فلاح پیامی بدین شرح صادر نمود . متن پیام بدین شرح است : پایان هرعبادتی عیدی است که برازنده آن عبادت است ورمضان در ایستگاه فطر به بار می نشیند و بال می گشاید . رمضان فصل وصل است وفطر ضیافتگاه وصال عید فطر ، عید بشارتهای الهی ، عید زیبائیهای معنوی و روز خوب مهربانی خداست.  خدایا ، تورا شاکریم که یک ماه مهمان تو بودیم  و این اجازه را به ما دادی تا سحرها عاشقانه با تو سخن بگوئیم و درد دلمان را با تو بگوئیم و اکنون روز اول شوال را برما عید گردانیدی . اینجانب این عید سعید فطر را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) ، مقام معظم رهبری ، مردم ایران اسلامی بخصوص مردم شریف شهر بفروئیه تبریک و تهنیت عرض می نمایم. چقدر سخت است که این عزیزترین عید را بدون آن عزیزترین غایب از نظر بگذرانیم… "اللهم عجل لولیک الفرج"
رنگ آمیزی دیوارهای خیابان امام (ره) به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، در راستای زیباسازی وتغییر چهره شهر ، عملیات رنگ آمیزی پست تلفن و دیوارها در خیابان امام (ره) در حال اجرا می باشد.
نشست شهردار با رئیس کلانتری در خصوص برگزاری باشکوه نماز عید سعید فطر
تمهیدات شهرداری بفروئیه در روز عید سعید فطر به گزارش روابط عمومی شهرداری بفروئیه ، پیرو جلسات برگزار شده محسن فلاح با رئیس کلانتری و مسئولین واحدهای شهرداری درخصوص برگزاری هرچه باشکوه نماز عید سعید فطر در مدرسه فاطمیه (روبروی گلزار) ، تمهیدات اندیشیده شده به شرح ذیل می باشد : ۱- نظافت و آب پاشی مسیرهای منتهی به گلزار ۲- نصب پرچم در اطراف گلزار ۳- شستشوی قبور مطهر شهداء ۳- شستشو و رنگ آمیزی سنگ جداوال اطراف گلزار ۴- ساماندهی و نظافت گلزار ۵- توزیع بسته های کوچک پذیرائی ۶- برپائی ایستگاه سلامت توسط شبکه بهداشت و درمان درپایان جلسه ، کلیه واحدهای مربوطه موظف به انجام امور محوله شدند.

به بالا